Tiger Kaydırmaz Bant

TIGER – CTP ESASLI KAYDIRMAZ BANT

Tiger cam takviyeli polyester kaydırmaz bant ürünümüz günümüzde gerek maliyeti gerekse kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü oluşu sebebi ile sıradan yapışkan kaydırmaz bantların yerini almaktadır. Bu kaydırmaz bant ürünümüz 1.8 mm yüksekliğinde, 5 cm eninde ve maksimum 2 metre boyunda imal edilmekte olup boyu talepleriniz doğrultusunda revize edilebilmektedir.

CTP esaslı kaydırmaz bandımızın sıradan yapışkan bantların yerini alıyor oluşunun en büyük sebebi dayanıklı ve kullanım suresinin sıradan kaydırmaz bantlara göre çok daha uzun oluşudur. Ayrıca maliyet olarak kullanım ömrü düşünüldüğünde kullanıcılar açısından büyük fayda sağlamaktadır.

Tiger kaydırmaz bant U.V.  ışınlarına dayanıklı olup dış ve iç mekanlarda sıvı maddeler dahil olmak üzere +80°c dereceye kadar mukavemet göstermektedir.  Ürünün üzerinde yer alan kaymaz partiküller ve kaplamanın, aşınmaya karşı dayanıklı oluşu ürünümüzün emsallerine göre kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Tiger kaydırmaz bant, mermer, saç, granit, seramik (yapıştırma yöntemi ile), beton ve ahşap yüzeylerin tamamında vidalama ve yapıştırma yöntemi ile kullanılabilir.

melih bekirTiger Kaydırmaz Bant