Lion Alüminyumlu Kaydırmaz Bant Profili

LION – CTP ESASLI ALÜMİNYUMLU KAYDIRMAZ BANT PROFİLİ

Lion cam takviyeli polyester alüminyum kaydırmaz bant profil ürünümüz genellikle plazalar, iş merkezleri, bankalar, hastaneler, AVMler, oteller gibi şık ve estetik görünüm arayan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Alüminyum gövde içerisine yerleştirilmiş kaydırmaz bant sayesinde daha estetik bir görsellik sağlamanın yanı sıra ürün dayanıklılığı bu sayede büyük ölçüde artmaktadır. Uzun ömürlü oluşu sebebi ile misafir sayısı yüksek işletmeler tarafından sıradan kaydırmaz bantlar yerine tercih edilmektedir. Bu alüminyum profilli kaydırmaz bant ürünümüz 3.6 mm yüksekliğinde, 7 cm eninde ve maksimum 3 metre boyunda imal edilmekte olup boyu talepleriniz doğrultusunda revize edilebilmektedir.

CTP esaslı alüminyum profilli kaydırmaz bandımızın avantajlarından bir tanesi de kullanıldığı bölgenin hasar görmesini engelliyor oluşudur, ürünü kullanan birçok işletmede daha önce yaşanılan merdiven uçlarının kırılması, merdivenlerde oluşan çatlaklar gibi tahribatların önüne geçebilmektedir. Bu sayede tadilat maliyetlerinin artmasının önüne geçilmektedir.

Lion alüminyum kaydırmaz bant profili U.V.  ışınlarına dayanıklı olup dış ve iç mekanlarda sıvı maddeler dahil olmak üzere +80°c dereceye kadar mukavemet göstermektedir. Ürünün üzerinde yer alan kaymaz partiküller ve kaplamanın, aşınmaya karşı dayanıklı oluşu ürünümüzün emsallerine göre kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Lion alüminyum kaydırmaz bant profili, mermer, saç, granit, seramik (yapıştırma yöntemi ile), beton ve ahşap yüzeylerin tamamında vidalama ve yapıştırma yöntemi ile kullanılabilir.

melih bekirLion Alüminyumlu Kaydırmaz Bant Profili